Şartlar ve Koşullar

Nyssa Yapı tarafından işletilen web sitesini nyssayapi.com kullanmadan önce lütfen bu Hüküm ve Koşulları dikkatlice okuyunuz. Web Sitesine erişiminiz ve Web Sitesini kullanımınız, bu Koşulları kabul etmenize ve bunlara uymanıza bağlıdır. Web Sitesini kullanarak, bu Koşullara bağlı kalmayı kabul edersiniz.

1. Web Sitesinin Kullanımı

a. Web Sitemizi kullanarak, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere uymayı ve Web Sitesini kullanımınızdan sorumlu olmayı kabul edersiniz.

b. Web Sitesini herhangi bir yasa dışı veya yasaklanmış amaç için kullanamazsınız ve Web Sitesini kullanırken yargı alanınızdaki herhangi bir yasayı ihlal edemezsiniz.

2. Gizlilik Politikası

Web Sitesini kullanımınız ayrıca https://nyssayapi.com/gizlilik-politikasi/ bulunan Gizlilik Politikamıza da tabidir. Web Sitesini kullanarak, Gizlilik Politikamızda açıklanan uygulamaları kabul etmiş olursunuz.

3. Fikri Mülkiyet

Metin, resim, grafik ve logolar da dahil olmak üzere Web Sitesi’nin içeriği Nyssa Yapı’nın mülkiyetindedir ve telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet kanunları ile korunmaktadır.

Önceden yazılı iznimiz olmadan Web Sitesinin herhangi bir bölümünü değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayınlayamaz, yükleyemez, gönderemez, iletemez veya dağıtamazsınız.

4. Ürün Bilgileri

Web Sitesinde verilen kompozit takviye malzemelerimiz hakkındaki bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır. Haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Web Sitesindeki bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu hakkında hiçbir garanti veya beyanda bulunmuyoruz.

5. Sorumluluk Reddi

Web Sitesini kullanımınızın riski size aittir. Web Sitesi “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu şekilde” sağlanmaktadır.

Satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk ve ihlal etmeme garantileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık veya zımni tüm garantileri reddediyoruz.

6. Sorumluluğun Sınırlandırılması

Nyssa Yapı, iştirakleri ve bunların ilgili görevlileri, yöneticileri, çalışanları, acenteleri ve tedarikçileri, Web Sitesi’ni kullanımınızdan kaynaklanan veya herhangi bir şekilde bununla ilgili olarak ortaya çıkan kar veya veri kaybı da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir dolaylı, arızi, özel veya sonuç olarak ortaya çıkan zarardan sorumlu tutulamaz.

7. Tazminat

Nyssa Yapı’yı ve iştiraklerini, görevlilerini, yöneticilerini, çalışanlarını, acentelerini ve tedarikçilerini, Web Sitesini kullanımınızdan kaynaklanan makul avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere herhangi bir iddia, talep veya zarara karşı tazmin etmeyi ve zarar görmemelerini sağlamayı kabul etmektesiniz.

8. Geçerli Kanun

Bu Koşullar, kanunlar ihtilafı ilkelerine bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacak ve bu kanunlara göre yorumlanacaktır.

9. İletişim Bilgileri

Bu Koşullar hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, bizimle şu adresten iletişime geçebilirsiniz:

E-posta: destek@nyssayapi.com

Adres: 19 Mayıs, 9 C4 Blok Zitaş Blokları 3 İnönü Caddesi &, Sümer Sk., 34736 Kadıköy/İstanbul

10. Şartlar ve Koşullardaki Değişiklikler

Bu Koşulları herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır. Değişiklikler bu sayfada yayınlandıkları tarihten itibaren geçerli olacaktır. Bu Koşulları periyodik olarak gözden geçirmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Web Sitemizi kullanarak, bu Koşulların hüküm ve koşullarını kabul etmiş olursunuz. Bu Koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen Web Sitesini kullanmayınız.

Son Güncelleme Tarihi: 13.12.2023